EPPC Albania ėshtė nė kėrkim tė njė Kėshilluesi Shitjesh B2B.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 1. Viziton klientėt me qėllim ndėrtimin, zhvillimin dhe ruajtjen e marrėdhėnieve mes palėve;
 2. Kupton mirė industrinė ku klienti operon, nevojat dhe kėrkesat e tij, si dhe ambientin dhe kulturėn e punės;
 3. Prezanton shėrbimet nė mėnyrė profesionale tek klientėt duke rekomanduar sygjerime/zgjidhje biznesi;
 4. Ofron mbėshtetje operacionale nė tė gjitha aspektet e promovimit tė shėrbimeve tė kompanisė pėrmes kanaleve tė ndryshme;
 5. Identifikon mundėsi tė reja biznesi nėpėrmjet vlerėsimit tė prospekteve tė rinj, sektorit dhe industrive ku operojnė dhe pozicionimit tė tyre nė treg;
 6. Raportime periodike tek drejtuesit e kompanisė.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Diplomė Universitare;
 • Tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė pozicione tė ngjashme nė Shitje, Shėrbim Klienti etj;
 • Aftėsi tė mira tė paketės MS Office dhe tė mediave sociale;
 • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze;
 • Aftėsi shumė tė mira komunikimi, prezantimi dhe tė jetė i orientuar drejt shėrbimit ndaj klientit;
 • Tė ketė leje drejtimi automjeti, kategoria B.


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj, duke ndjekur linkun qė vijon: https:// aplikim.eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.