devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes garazh Kati -1, 24 m² 5.000 Euro (Green City,Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re.

  Sip 24 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines.

  Me dokumentacion te rregullt.

  Cmimi : 5.000 Euro


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9a4d4728-0552-0df6-e1a7-3efa06bbb659.jpg
S: 106
Madhesia: 72.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 06255d80-e0b4-8292-27ae-9559956e6dd6.jpg
S: 59
Madhesia: 93.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar