Kerkoni te punoni ne nje kompani ku njohurit dhe aftesite tuaja vlersohen si dhe karriera juaj profesionale ne nivele drejtuese eshte e sigurt?
Per klientin tonė, kompani konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane
kėrkojme tė punėsojmė nje person nė pozicionin financier/kontabel (niveli: Senior).

Personat e interesuar duhet tė plotėsojnė kėto kritere:

·
Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik – profili kontabilitet/finance;
·Te kete eksperience ne kontabilitet jo me pak se 3 vjet;
·Te perdore shume mire programin Financa 5/ Alpha dhe paketen MS Office;
·Te jete dinamik, i komunikueshem; me aftesi keshilluese dhe vendimarrese.
·Te njohe shume mire gjuhen angleze dhe italiane.
-Preferohet te kete punuar me pare ne studio kontabiliteti.


Mirėpresim aplikimet pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV dhe leter motivimi duke
pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: jbcinternationals@gmail.com Deri ne date 20/06/2019
* Aplikimet pranohen vetem me e-mail, vetem kandidatet e perzgjedhura do te kontaktohen.