kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Itali 🍉☀Pranverė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, 259 Euro

  🍉☀Pranverė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja mė 24 Maj.
  Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano.
  Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė nė Sorrento.
  Lundrimi me Traget Durrės - Bari dhe Sorrento - Kapri.
  Transfertat me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Napoli.jpg
S: 28
Madhesia: 37.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu