devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament Kati 2, 76 m² (Qender te Tiranes)

  Zona/Rruga : Qender te Tiranes

  Jepet me qera ambient ne qender te Tiranes
  Ka nje siperfaqe prej 76 m2.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
  Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe prane institucioneve me te rendesishme.
  Hyrja kryesore eshte perballe me tajvanin ,shkalla ka komunikim nga te dyja anet.
  Eshte mjafte i pershtatshem per ambjent biznesi si: zyra,noteri,qender shendetesore,klinike dentare , estetike etj
  gjithashtu mund te kthehet dhe hostel ditore me nje pagese 40 euro nata pasi etj
  Eshte totalisht e restauruar me parket , dyer te reja, tualet i ri.
  Cmimi i qerase 620 euro muaji / neto
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16 - Copy.jpg
S: 29
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image.jpg
S: 31
Madhesia: 80.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19 - Copy.jpg
S: 27
Madhesia: 18.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14 - Copy.jpg
S: 41
Madhesia: 23.7 KB  


  Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress