kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Iphone 7 plus 30.000 Leke

  Shes iphone 7 plus 32 gb ngjyre e zeze ne gjendje shum te mire. Telefonit i eshte thyer xhami i kameres mbrapa sic dhe duket ne foto por kamerat i punojne cdo gje.
  Kostoja e xhamit te kameres 2$. Telefoni shitet per arsye sepse kam blere samsung.
  Telefoni nuk shoqerohet me asnje akseseore.
  Cmimi i padiskutueshem.
  Fotot origjinale
  0675673568

  Cel. : 0675673568
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60008899_1875278985907359_5403538899588874240_n.jpg
S: 33
Madhesia: 47.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60459167_643413649417290_7780572271634022400_n.jpg
S: 27
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60632293_435012683942618_2723374269164683264_n.jpg
S: 29
Madhesia: 14.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60693950_526777671060062_5652601974319742976_n.jpg
S: 44
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60510504_1111082679079092_7682888076619677696_n.jpg
S: 30
Madhesia: 18.4 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu