Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: bardhe
Kamjo......: manual
KM..........: 260000

Shes Furgon Ford Transit Viti 2006,
Furgoni eshte me targa te rregullta gjermane eshte Furgon Pune qe eshte perdorur ne pune ndertimi .
Gjendja eshte normale , ka gervishje die shenja papastertie nga puna.

Motori dhe kambjo ne gjendje shume te mire
Ngjyra e bardhe. Fotot do vihen me vone

PS furgoni ndodhet ne Gjermani dhe mund ta sjell vet ne Shqiperi kundrejt pageses 500 €, dmth vetem kosto e rruges.

Te interesuarit ju lutem te me kontaktojne ne numrin tim:

0049 1799367898 Watsapp ose Viber

ose email:art.raum@hotmail.com