kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė ... 3. GREQI / KORFUZ 99 Euro

  All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė ...3. GREQI / KORFUZ


  Greqi

  PLAZH, 4 Ditė
  Dita e Parė, E Martė: Nisja nga Tirana 22.00 tė ditės sė Hėnė dhe udhėtimi me autobus pėr nė Korfuz nėpėrmjet Igumenicės me autobuz dhe traget. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Korfuz. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė, E Mėkurė: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Tretė, E Enjte: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Katėrt, E Premte: Udhėtimi i kthimit me Traget dhe autobus pėr nė Tiranė, nėpermjet Igumenicės, Qafė Botės dhe Sarandės. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Tiranė.
  PLAZH, 5 Ditė
  Dita e Parė, E Premte: Nisja nga Tirana nė oren 22.00 tė ditės sė Enjte dhe udhėtimi me autobus pėr nė Korfuz nėpėrmjet Igumenicės me autobuz dhe traget. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Korfuz. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė, E Shtunė: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Tretė, E Diel: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Katėrt, E Hėnė: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Pestė, E Martė: Udhėtimi i kthimit me Traget dhe autobus pėr nė Tiranė, nėpermjet Igumenicės, Qafė Botės dhe Sarandės. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Tiranė.
  Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte
  Hotel Telemachos 2* Superior All Inclusive
  Hotel Corfu Belvedere 3* All Inclusive
  Hotel Messonghi Beach 3*S All Inclusive  Kujdes:
  Nga 1 Janari 2018, nė tė gjithė Hotelet e Greqisė aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.
  Klientė DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.
  Taksat janė:
  • Hotel 5*: €4.00 pėr dhomė nė natė
  • Hotel 4*: €3.00 pėr dhomė nė natė
  • Hotel 3*: €1.50 pėr dhomė nė natė
  • Hotel 2* dhe 1*: €0.50 pėr dhomė nė natė  Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
  1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
  2. Vajtje - Ardhje me autobus dhe traget.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: corfu beaches 2.jpg
S: 37
Madhesia: 12.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu