kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi All Inclusive Halkidiki 4 Ditė €79, 5 Ditė €109 3. Greqi 79 Euro

  Greqi

  PLAZH, 4 Ditė
  Dita e Parė, E Martė: Nisja nga Tirana nė orėn 23.00 tė ditės sė Hėnė dhe udhėtimi me autobus pėr nė Halkidiki nėpėrmjet Kapshticės me autobus. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Halkidiki. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė, E Mėkurė: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Tretė, E Enjte: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Katėrt, E Premte: Udhėtimi i kthimit me autobus pėr nė Tiranė, nėpermjet Kapshtiicės. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Tiranė.
  PLAZH, 5 Ditė
  Dita e Parė, E Premte: Nisja nga Tirana nė orėn 23.00 tė ditės sė Enjte dhe udhėtimi me autobus pėr nė Halkidiki nėpėrmjet Kapshticės me autobus. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Halkidiki. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė, E Shtunė: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Tretė, E Diel: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Katėrt, E Hėnė: Akomodimi nė Hotel.
  Dita e Pestė, E Martė: Udhėtimi i kthimit me autobus pėr nė Tiranė, nėpermjet Kapshticės. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Tiranė.
  Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte

  Hotel Calypso Siviri 2* Superior - All Inclusive
  Kassandra Bay 2*S - All Inclusive
  Hotel Kriopigi Beach 4* - All Inclusive


  Kujdes:
  Nga 1 Janari 2018, nė tė gjithė Hotelet e Greqisė aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.
  Klientė DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.
  Taksat janė:
  • Hotel 5*: €4.00 pėr dhomė nė natė
  • Hotel 4*: €3.00 pėr dhomė nė natė
  • Hotel 3*: €1.50 pėr dhomė nė natė
  • Hotel 2* dhe 1*: €0.50 pėr dhomė nė natė

  Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
  1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
  2. Vajtje - Ardhje me autobus.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: halki pod.jpg
S: 39
Madhesia: 53.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu