kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi Fundjave ne 🧚*♀#Plave - #Guci - #Lepush - #Vermosh - #Vutha 7.500 Leke

  Fundjave ne 🧚*♀#Plave - #Guci - #Lepush - #Vermosh - #Vuthaj 🧚*♀
  🔜Dt.1-2 Qershor 2 Dite Udhetim Cmimi 7500 lek
  🏠Akomodimi ne Hotel Eko Katun Rosi ne vila druri personale

  🍴🍻Mengjes, dreke dhe darke me gatime tradicionale + pije alkoolike dhe joalkoolike te perfshira
  👇👇Ne cmim pėrfshihen:
  1. Transporti vajtie – ardhje me minibuz komod sipas programit
  2. Akomodimi Nje nate ne hotel Eko Katun Rosi – Old Tower ne vila druri personale
  3. Dreka e dites se pare me gatime tradicionale
  4. Darka e dites se pare me gatime tradicionale
  5. Pijet gjate vakteve te perfshira ne cmim
  6. Mengjesi bufe diten e dyte ne hotel
  7. Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit
  8. Taksa turiztike e Malit te Zi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: plave.jpg
S: 33
Madhesia: 77.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu