kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi ☀UDHETIM 5 DITOR PER PLAZH NE BUDVA dhe RIVIEREN E MALIT TE 149 Euro

  👌🚌
  UDHETIM 5 DITOR PER PLAZH NE BUDVA dhe RIVIEREN E MALIT TE ZI

  PLAZH NE KROICERE NE GJIRIN E KOTORIT DHE HERCEGNOVIT  MENGJESI DHE DARKA DO TE SERVIREN BUFFE E HAPUR
  AKOMODIMI NE HOTEL SIDRO 3YJE, ne qytetin e Barit (Tivar) BUZE PLAZHIT dhe QENDER QYTETIT
  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE

  ►Dt. 8 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €149

  ►Dt. 15 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €159

  ►Dt. 22 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €169

  ►Dt. 29 KORRIK (5 Dite Udhetim)– CMIMI €169

  ►Dt. 5 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €169

  ►Dt. 12 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €169

  ►Dt. 19 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €169

  ►Dt. 26 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €159  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Budva cel.jpg
S: 25
Madhesia: 36.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu