devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 84 m² 75.000 Euro (rruga 5 maj)

  Zona/Rruga : rruga 5 maj

  Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri. Apartamenti ka sipėrfaqe totale prej 84 m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkon. Orientim i mirė i mundėson shtėpisė ndriēim pėrgjatė gjithė ditės. Vendodhja e favorshme bėn tė mundur aksesimin e faciliteteve qė ofron zona. Apartamenti ėshtė nė proces hipotekimi. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
  opp. 2875


  Cel. : 0692290202
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 59e7895f-54fd-228f-28e1-05e4d91f931a.jpg
S: 51
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4076eb4a-4a6c-43ea-ca09-80ef906dac3c.jpg
S: 31
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b15ce91e-3c89-f52a-468f-e7a103dfd950.jpg
S: 31
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e05d9352-e914-b4d6-6a85-efdb0aea9664.jpg
S: 29
Madhesia: 32.4 KB