devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 54 m² 39.000 Euro (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Fshati Turistik Lura ėshtė i vendosur nė njė pozitė fantastike nė mes tė bukurisė natyrore, kompleksi ėshtė i rrethuar nga njė pyll i dendur me pisha te gjelbra.

  Kompleksi ėshtė i vendosur nė veri tė Durrėsit dhe shtrihet pėrtej Detit Adriatik.

  Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron njė bukuri tė rrallė.

  Klima mesdhetare me mė shumė se 2000 orė me diell nė vit e bėn kėtė vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve tė shumta pėr njė shtėpi tė dytė relaksuese.

  Cmimi: 39.000 Euro.
  Komisioni 1% per bleresin..
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lura 811.jpg
S: 190
Madhesia: 89.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lura 80.jpg
S: 101
Madhesia: 42.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lura 79.jpg
S: 103
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LURA 889.jpg
S: 106
Madhesia: 62.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LURA 888.jpg
S: 102
Madhesia: 80.0 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar