jam nje qytetar nga tirana,41 vjec kerkoj te punesohem si bahcevan ne shtepi,vila,lokale,apo sera,kam shume njohuri rreth bimeve zbukuruese,mund te kultivoj lule dhe ti mirembaj ato,jam ne dispozicion per te punuar full time,ose part time,si te deshironi ju.cel-0674104271

Cel. : 0674104271