1. Standart Berat, shes Frigorifer Kamioni

  OKAZION !!! URGJENT Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,(Benz Atego 1828)perdoret me nafte ose me korent. Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan kamioni (Benz Atego 1828)Per me teper telefononi ne nr 0695386338

  Cel. : 0695386338
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190517-WA0000.jpg
S: 72
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190517-WA0001.jpg
S: 63
Madhesia: 43.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190517-WA0003.jpg
S: 99
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190517-WA0008.jpg
S: 73
Madhesia: 67.7 KB