kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion, shitet biznesi berber - sallon per meshkuj me klientel te ngritur, 5.800 Euro (pozicion shum i mir, Komuna e parisit)

  Okazion , shitet biznesi i kompletuar , sallon per meshkuj me klientel te ngritur ,
  pozicion shum i mir ne kryqezim dhe buz rruge kryesore , Komuna e parisit

  Cel. : 0674866581
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20190516-140955_Gallery.jpg
S: 53
Madhesia: 55.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20190516-141003_Gallery.jpg
S: 44
Madhesia: 51.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20190514-183027_Gallery.jpg
S: 46
Madhesia: 55.9 KB