Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 184
KM..........: 190’000

Ford Focus 2.0 Se


Ēmimi 6’200 euro
Viti 2012
190’000 km
Karburanti benzin
Motori 2.0
Kamjo Automat
Kondicioner
Pasqyrat elektrike
Gomat e reja
Sallon cope shume i paster


Makina e sapo targuar. Konsum i ulet. Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  36FDC825-6020-4136-98FB-17B705B1C3FC.jpg
S: 98
Madhesia:  37.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1C801B32-3BE4-4AF6-A919-111EEC68083B.jpg
S: 40
Madhesia:  24.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  30BDE6CA-A8E1-4CC2-9728-1C54DD7E8D5A.jpg
S: 28
Madhesia:  30.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  D7221AF6-4303-4F9D-A46B-1D9C61597C3D.jpg
S: 38
Madhesia:  39.8 KBNe gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim.


📱0692700708


Cel. : 0692700708