devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 170 m² 300 Euro (Liqeni i thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i thate

  Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te Liqeni i Thate.
  Ka nje siperfaqe prej 160. m2. Ka 2 dhoma gjume, gatimin dhe ngrenien dhome me vete.
  Soxhorno me vete.
  Ka hapesira te medha, korridor i madh, rrethuar me ballkone me orientim jug-lindje, veri-perendim.
  Me diell dhe pamje fantastike.
  Ndodhet ne katin e trete te nje vile kater kateshe. Apartamentet jane te pavarura nga njera tjetra, pasi vila ka projektin e nje pallati vilete.
  Mobilimi i pjeseshem . Dhoma e gjumit te ciftit eshte bosh . Mungoje elektroshtepijaket.
  Kati i kater eshte dhene me qera. Ne katin e pare dhe te dyte banojne pronaret.
  Ka oborr te gjelberuar me peme dhe pamje fantastike nga te gjitha anet e liqenit artificial
  Cmimi i qerase 300 euro/ muaji/Parapagim per 6 muaj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 81
Madhesia: 28.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 44
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 44
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 40
Madhesia: 19.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 42
Madhesia: 33.8 KB    Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress