kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet Biznesi Bar-kafe 12.000 Euro (21 dhjetori)

  Shitet bisnesi i nje bari ndodhet prane 21 dhjetorit
  Ka pamje nga rruga kryesore
  I mobiluar me te gjitha, aredim shum i mire.
  Ka siperfaqe prej 85 m2.
  Ka dhe nje verande me te shrytezheshme.
  Ka vetrate firzaminike qe hapet dhe behet nje e tere per ne vere.
  Ka nje xhiro mujore mesatarisht 4.5-5 miljon te vjetore ose mbi 15.000 leke te reja ne dite.
  Qeraja eshte 80.000 leke ne muaj pa taksa

  Cmimi i shitjes 12.000 euro
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image 2019-05-10 , 13.41.57.jpg
S: 67
Madhesia: 29.9 KB  


  Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress