Zona/Rruga : Lagjja Hekurudha Plazh Durres

Ofrohet super apartament 1+1 (dhome gjumi, dhome pritje plus aneksin per kuzhinen, tualet, koorridor, dy ballkone me pamje nga deti).
Siperfaqja e apartamentit 76m2
Vendndodhja: Ngjitur me Hotel Adriatik, Plazhi i Hekurudhes Durres
Apartamenti eshte ne katin e 3 banim, ka super pamje nga deti dhe nga kopeshtet e Hotel Adriatikut nga te dy ballkonet.
Cmimi eshte 39,000 euro.

Numer kontakti: 0692830709

Cel. : 0692830709