kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Bluze, punim dore.

  Shes bluze, punim dore me grep. Masa 42-44, material pambuku, ngjyre e kuqe, vishet me dicka te lehte poshte. E pershtatshme per pranvere dhe vjeshte.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_356902544930655.jpg
S: 43
Madhesia: 75.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_803196313390735.jpg
S: 22
Madhesia: 80.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu