1. Standart Tirane, shes Bluze, punim dore.

    Shes bluze, punim dore me grep. Masa 42- 44, ngjyre e kuqe, material pambuku. Vishet e kombinuar me dicka te lehte poshte. E pershtatshme per pranvere dhe vjeshte.

    Cel. : 0693229796
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  received_356902544930655.jpg
S: 23
Madhesia:  75.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  received_803196313390735.jpg
S: 13
Madhesia:  80.8 KB