kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce Neonato Sport 3 ne 1, relax dhe tavoline 650 Euro

  Shitet karroce Neonato Sport 3 ne 1, blere ne Itali ne Dhjetor 2016 (cmimi i blerjes 980 Euro). Karroca eshte shume praktike dhe e lehte ne perdorime. Te gjitha copat e karroces mund te hiqen per tu lare, gjithashtu dhe rrotat mund te hiqen. Bashke me karrocen shitet dhe ralaxi i bebit dhe tavolina e ngrenies, te markes Fisher-Price. Tavolina ka 3 pozicione te shpines dhe 6 nivele lartesie, ne varesi te moshes se femijes.Te gjitha (karroce + relax + tavolina e ngrenies) per 650 Euro. Gjithashtu jepet dhurat kanguri per mbajtjen e bebit, rrethi per te mesuar per te ecur, karroce qe e shtyn bebi kur meson te eci, relax tjeter (praktik per perdorim ne plazhe), si dhe gomat rrezerve per karrocen dhe aksesoret e montimit te koshit ne makine. Te gjitha jane te pershtatshme si per vajza dhe per djem. Te gjitha te blera ne Itali. Cmimi 650 euro ( i diskutueshem)
  (Per efekt te faqes nuk mund te bashkengjis dhe foto te tjera)

  Cel. : +355693216969
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1683.jpg
S: 59
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1682.jpg
S: 94
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1681.jpg
S: 61
Madhesia: 32.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1680.jpg
S: 63
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1678.jpg
S: 62
Madhesia: 38.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu