1. Standart Tirane, shes HDMI,konverter RCA-SCART&kabell RCA Leke

    Shiten HDMI,konverter RCA-SCART&kabell RCA me pakice dhe shumice

    Cel. : 0694770070
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20190512_143507.jpg
S: 92
Madhesia:  30.5 KB