kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes HDMI,konverter RCA-SCART&kabell RCA Leke

  Shiten HDMI,konverter RCA-SCART&kabell RCA me pakice dhe shumice

  Cel. : 0694770070
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190512_143507.jpg
S: 51
Madhesia: 30.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu