devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK 120 m² 480 Euro (Bulevardi Bajram Curri)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Jepet apartament 2+1 per qira prane Maternitetit te ri.
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime cilesore ne nje zone me shume facilitete prane.
  Organizimi brendshem perbehet nga nje dhome ndenje e rehatshme , dy dhoma gjumi me kubature te rregult , dy tualete , ballkon.
  Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe eshte i shtruar me parket.
  Ngrohja-ftohja behet nepermjet sistemit te kondicionimit.
  Orjentimi jug-lindje.
  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
  Tarife agjesnie 1/2 e qerase nga qiramarresi.  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q1.jpg
S: 44
Madhesia: 25.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q2.jpg
S: 11
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q3.jpg
S: 9
Madhesia: 17.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q4.jpg
S: 9
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: q5.jpg
S: 8
Madhesia: 32.6 KB