devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m² 67.000 Euro (Fresku)ID: plus 10421

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet nė katin e 4 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 112 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njėri me dritare), ballkon. Apartamenti shitet e mobiluar ose bosh. Orientimi i tij jug-perėndim mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor • me ashensor Pėr ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 10421

  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 59715187_345311789459223_4873518086763839488_n.jpg
S: 63
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 59727986_328171511215450_7942687074941927424_n.jpg
S: 41
Madhesia: 55.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60207826_2390365047681662_6206934329264701440_n.jpg
S: 40
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60305219_2196518983762184_7388621098163634176_n.jpg
S: 42
Madhesia: 39.6 KB