Albacall
Kliko
Apliko
Apliko Tani, Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune RECRUITMENT SPECIALIST

  DIMENSION me njė eksperience disa vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira profesionale. Jeni individe nė kerkim tė karrieres tuaj apo kompani nė kėrkim tė stafit mė tė mirė pėr ekipin tuaj, na kontaktoni pėr tė bėrė zgjedhjen e duhur.
  N
  ė emėr tė njė ndėr kompanive mė tė mėdha qė operon nė Shqipėri dhe Rajon, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:


  RECRUITMENT SPECIALIST


  Mirepresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (Cv) nė adresėn:

  rekrutime@dimensionhr.al; Ju lutemi tė specifikoni nė subjektin e-mailit pozicionin vakant pėr tė cilin aplikoni.

  Ju informojme se vetem kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.

  Faleminderit!


  Cel. : +355 67 46 47 484
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  Blv "Gjergj Fishta",
  Pll. Delta,| Shk.1, Kati 4,| Tiranė, Albania

  @ info@dimensionhr.al
  @ rekrutime@dimensionhr.al
  www.dimensionhr.al