devinf.com
Kliko

 1. Standart Durres, shes apartament 1+1,Kati 7, 64 m² 42.000 Euro (Plazhi)

  Zona/Rruga :Plazh

  Apartamenti ndodhet nė Durrės ne nje nga zonat, e cila preferohet shume nga turistet afer pista Kosoves,

  Apartamenti ėshtė 1+1 64 m2 , nė kati 7, me ashensor.

  Ofron nje pamje te bukur nga rruga kryesore dhe nga deti dhe shitet i mobiluar.

  Cmimi: 42.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6e288da7-6d4a-ef9b-7661-98547cc9814c.jpg
S: 266
Madhesia: 69.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5cd1763b-e4ce-81ee-736c-29ed1cb96726.jpg
S: 77
Madhesia: 62.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1942f6a4-db39-2b82-0729-9637c5b94927.jpg
S: 73
Madhesia: 51.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cd47f36d-f83e-9670-de1d-6c8b13989152.jpg
S: 76
Madhesia: 54.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 344b19fe-5e4a-c22c-35b7-9405a38b67d8.jpg
S: 73
Madhesia: 57.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar