Zona/Rruga : BATHORE

SHITET TRUALL NE MJULL BATHORE, ME SIP 900M2 DHE

CMIMI 100 EURO/M2 I DISKUTUESHEM.

NDODHET 100 M LARG AUTOSTRADES.0682031526


Cel. : 0682031526