“S&D Invest” ėshtė njė nga kompanitė e mirėnjohura nė fushėn e manaxhimit dhe administrimit tė pronės sė pėrbashkėt. Themeluar qė nė vitin 2008 S&D Invest menaxhon rezidencat dhe resortet turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, tė sigurta, tė pastėrta, tė gjelbėrta etj, tė cilat ndikojnė nė cilėsinė e jetėses nė komunitet.

Kompania po kėrkon pėr punonjės nė pozicionin:
Drejtor i Sektorit tė Menaxhimit tė Pronės

Pėrshkrimi i pėrgjithshėm

Drejtor i sektorit tė menaxhimit tė pronės, do tė jetė pėrgjegjės pėr menaxhimin e Administratorve tė rezidencave, nė mėnyrė qė tė garantojė mirėmbajtjen dhe funksionimin e ambjenteve tė pėrbashkėta sipas rregullave dhe standardeve tė kompanisė.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė

 • Pėrgatit planin e punės tė Administratorve pėr inspektimin dhe mirėmbajtjen e ambjenteve tė rezidencės dhe e zbaton atė nė objektiva pėr stafin.
 • Realizon inspektime nė njėsitė e banimit pėr riparimet qė janė evidentuar nga Administratorėt dhe qė janė realizuar nga stafi i mirėmbjajtjes duke realizuar shėnimet pėrkatėse pėr performancėt e stafit.
 • Pėrgatit raporte pėr mirėmbajtjen e strukturave mekanike & elektrike si edhe kaldajat, sistemet e ventilimit dhe pompave qė tė funksionojnė sipas parametrave tė pėrcaktuara. Informacione tė cilat i pėrcillen nga stafi i mirėmbajtjes.
 • Realizon takime me banorėt, nė mėnyrė qė ato tė jenė tė kėnaqur me shėrbimin e ofruar dhe ti ofrojė mbėshtetje.
 • Pėrgatit raporte pėr shpenzimet e realizuara pėr mirėmbajtjen e ambjenteve tė rezidencės.
 • Pėrgatit procedurat e ndėrveprimit sė sektorit tė mirėmbajtjes.
 • Planifikon, rekruton dhe supervizon punėn e stafit nė varėsi.


Kualifikimet dhe Aftėsitė

 • Tė ketė pėrfunduar studimet nė Fakultetin e Inxhinierisė, Ekonomise etj.
 • Tė ketė eksperiencė pune tė mėparshme si nė sektorin e menaxhimit.
 • Preferohen kandidatė me eksperiencė pune (mbi 4 vjet) si Menaxher Mirembajtje prone.
 • Tė zotrojė ‘’Paketėn Office’’.
 • Tė ketė njohuri tė mira tė gjuhės Angleze, njohja e njė gjuhe tjetėr pėrbėn avantazh.
 • Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese me kolegėt, stafin dhe klientėt.
 • Tė ketė aftėsi shumė tė mira, manaxheriale, organizuese.Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 30.06.2019 nė adresėn email: hr@kodraediellit.com

Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.