kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Volkswagen Jetta 1.9 TDI NAFTE AUTOMATIKE Viti 2006, 4900 Euro

  Volkswagen JETTA 1.9 TDI NAFTE ME KAMIO AUTOMATIKE (TIP-TRONIC ) ME KLIMA ME 2 ZONA ABS ESP ASR NAVIGATOR SATELITOR + RADIO CD MP3 + BAGAZHIER ME 6 CD AUTO PILOT XHAMA PASQYRA ELEKTEIKE ME 2 CELESA ME SISTEM ALARMI185 875 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE +4 GOMA REZERVE. I GATSHEM PER CDO KONTEOLL NGA ANA JUAJ. ME DOGANE TE PAGUAR ( TVSH) CMIMI 4900 € I DISKUTUESHEM TEL 067 585 02 03
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190424_171217.jpg
S: 107
Madhesia: 49.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190424_171137.jpg
S: 62
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190424_171157.jpg
S: 63
Madhesia: 52.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190424_171240.jpg
S: 63
Madhesia: 86.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190424_171125.jpg
S: 72
Madhesia: 35.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu