devinf.com
Kliko

 1. Standart Klering--Tirane,shes dupleks 2+1+A+BLK Kati 2, 134 m² 105.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament duplex 2+1, brenda Rezidenca Kodra e Diellit 2.

  Apartament me nje siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri .

  Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Cmimi: 105.000 Euro.

  Aktualisht ne faze karabina !  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 276a4f90-fd8c-1d7f-4005-d9405ab7e6d2.jpg
S: 482
Madhesia: 95.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d64637f0-c329-3324-ad24-d1b15a38f1e4.jpg
S: 368
Madhesia: 65.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar