kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera makine Fiat Fiat Bravo Viti 2009, 20 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96

  Eurocars Vlora ju ofron makina me qera
  🔷 Fiat Bravo
  🔷2.0 Nafte
  Makine ekonomike dhe komode,me 5 porta.
  Per prenotim telefononi tani ose shkruaj ne whatsapp
  📞0699339099
  📞0692140968

  Cel. : 0699339099
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2E3FCFD3-D721-45E3-9271-70856C9DAFF6.jpeg
S: 24
Madhesia: 88.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8DA32F5E-62F0-4EAE-8419-A2E54A5A09EA.jpeg
S: 18
Madhesia: 64.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu