kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera makine Ford Ford Focus Viti 2009, 20 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 92
  KM..........: 10000

  Eurocars Vlora ofron makine me qera
  🔷 Ford Focus
  🔷 1.7 nafte
  Super ekonomike dhe komode👍. Telefononi tani per te prenotuar ose shkruani ne whatsapp
  📞0699339099
  📞0692140968
  Do te mbeteni shume te kenaqur!
  🔷 cilesi e garantuar
  🔷 Korrektesi maksimale
  Ju mirepresim

  Cel. : 0699339099
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CB611A19-9F37-462D-BFCD-CC54B42071A0.jpeg
S: 25
Madhesia: 85.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 45AD73F6-047A-4927-B5CD-49B8D14B2897.jpg
S: 22
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CF85FECE-5334-4B8A-BF20-CDFCDC3BE33C.jpg
S: 31
Madhesia: 60.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A20350DE-0BD1-4EF7-B01B-4E9ECDAE8CAA.jpeg
S: 23
Madhesia: 87.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu