JEPET ME QERA HOTEL TEK KODRAT E SELITES

Jepet me qera hotel tek Kodrat e Selites me 4200 m2 truall ullishte, me 12 dhoma, plus bar-restorant, lulishte, verand, furr me dru, kuzhina, piceri. Me te gjitha aksesoret e nevojshem per ne pune. Perreth hotelit jane rreth 200 rrenje ullinje. Hoteli eshte lux dhe me pak se 1 km large Tiranes. Jepet me qera per vetem 1700 Euro/muaj . Nxitoni!

Lloji i prones:Hotel
Zona: Kodrat e Selites
Qyteti:Tirane

Cel : 00355 684044520

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com