devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Sarande, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 72 m² 58.000 Euro (Rr Butrinti)

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar te qytetit dhe prane cdo sherbimi te nevojshem.
  Apartamenti ka pamje anesore nga deti dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri.
  Ka siperfaqe totale 72m2 dhe eshte i perbere nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje ballkon.

  Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne : 0699238033
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3995.jpg
S: 44
Madhesia: 90.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3993.jpg
S: 28
Madhesia: 41.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3989.jpg
S: 32
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3986.jpg
S: 29
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3998.jpg
S: 30
Madhesia: 98.0 KB