1. Standart Tirane, Telefona , Servis i Specializuar & Zhbllokim iCloud

  MyMobi.al (Dyqani i Celulareve me i ri ne Tirane!)
  Shullojshmeri Modelesh Celularesh ,
  Servis i specializuar per te gjitha modelet e celulareve ,
  Nderrim xham ekrani per te gjitha modelet iphone me cmimet me konkuruese ne treg ,
  Zhbllokim icloudi me keto cmime :
  Na Coni Vetem imei
  Ne Fillim na kontaktoni ne whatsapp/viber ne kete nr (+355699888878 - +355685288000)
  Bejm Kontrollin Falas nqs e keni clean imei
  dhe me pas nqs biem dakord per zhbllokimin ju beni vetem pagesen dhe celularin e mbani ju , ose leni celularin dhe pagesen e bejm ne.
  Ne Momentin qe hapet ju marrim thjesht ne cel te paraqiteni te merrni cel nqs e keni lene ose nqs keni ber thjesht pagesen ju kontaktojm qe te fusni karten dhe te gezoni cel ! :D
  Per Cdo info mjafton te shkruani sms/whatsapp ose cel .
  Cmimet i Keni Me Poshte - ( PS- Keni dhe afate me shpejt nga 1 deri ne 6 ore por qe kan cmime te larta )
  Ju Mirepresim !
  1- iCloud Remove Clean IMEI iPhone iPad XR XS MAX Fast 100 %
  Cmimi 270 Dollare (afati nga 2 deri ne 4 dite )
  2- iCloud Remove all country iPhone 8+ X Clean 100%
  Cmimi 205 Dollare ( afati nga 2 derine 4 dite )
  3-iCloud Remove all country iPhone 7+ clean 100%
  Cmimi 172 Dollare (afati nga 2 deri ne 6 dite )
  4-iCloud Remove all country iPhone 8 Clean 100%
  Cmimi 190 Dollare (afati nga 2 deri ne 6 dite )
  5-iCloud Remove all country iPhone 6S+ 7 clean 100%
  Cmimi 155 Dollare ( afati nga 2 deri ne 6 dite )
  6- iCloud Remove all country iPhone 5, SE, 6, 6+ 6s clean 100%
  Cmimi 125 Dollare ( afati nga 2 deri ne 6 dite )


  Adresa : Rr. Kavajes , 200 metra posht kryqezimit te 21 dhjetori dhe 100 metra siper policise bashkiake, perballe auto manoku ,Tirane Albania .


  Nr Cel : +355699888878 = +355685288000
  Cel. : +355699888878
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MYMOBIAL.jpg
S: 80
Madhesia: 12.1 KB