AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė Departamentin Marketing, nė pozicionin:

Graphic Designer

Pėrshkrim i Pėrgjithshėm


Graphic Designer ėshtė njė person kreativ, i cili ideon dhe krijon Logo, Fletėpalosje, Karvizita, Banera dhe forma tė tjera marketingu pėr klientė tė ndryshėm tė kompanisė.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė  • Zhvillon dhe propozon kompozime grafike qė i pėrshtaten kėrkesave tė klientėve.
  • Programon kohėn e nevojshme qė duhet pėr realizimin e porosisė duke u bazuar nė kerkesat e klientit dhe procedurave teknike tė realizimit tė produktit.
  • Realizon projekte dhe detyra tė caktuara grafike dhe ja prezanton kėto ide personave pėrgjegjės.
  • Bashkėpunon dhe koordinon me kolegėt pėr realizimin e detyrave me natyrė grafike sipas afateve tė kėrkuara.


Kualifikimet dhe Aftėsitė  • Tė njohė shumė mirė paketėn Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign).
  • Tė zotrojė nė nivel tė mire gjuhėn Angleze.
  • Tė ketė eksperiencė pune minimumi 3 vite nė Design.
  • Tė njohė rrjetet sociale si Facebook, Instagram dhe website tė tjera.
  • Tė ketė aftėsi tė mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese.


Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 30.08.2019 nė adresėn email: hr@agikons.com


Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.