kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Talbot 85Euro

  Ngjyra.....: e kuqe

  Shes biciklete talbot ,franceze ,ne gjendje shume te mire.Me timon city.Eshte biciklete sportive e shpejte dhe e lehte.

  Cel. : 0686456512

  E Padiskutueshme!!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BeautyPlus_20190322175748906_save.jpg
S: 221
Madhesia: 47.5 KB