Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera kabriolet Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor Viti 2007, 50 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 120 000

  Eurorent jep me qera makina te ndryshme. Nga cabriolet dhe deri tek fuoristrada 6+1.

  Jepet Mercedes Benz SLK Cabrio.

  1- 3 Dite - Cmimi 70 euro dita
  4- 6 Dite - Cmimi 60 Euro dita
  6- 15 Dite - Cmimi 50 Euro dita

  Cel. : 00355692074002
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2JF5-Resized640x480.jpg
S: 213
Madhesia: 55.4 KB