devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 132 m² 108.400 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament 3+1 ne katin e 3-te banimi, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko.
  Kompleksit i eshte dhene shume rendesi tek ambjentet e perbashketa dhe gjelberimit, si planimetri shume te rregullta dhe me orientime shume te deshiruara per banim. I konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane.
  Apartamenti disponon siperfaqe te brendshme: 132.1 m2. Apartamenti ka 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 1 depo dhe nje ambjent garderobe. Punimet teper cilesore si: aplikimi i fasades se ventiluar dhe vetratat termike, lejojne hyrjen e diellit dhe ajrit se bashku me pamjen e bukur qe ofron kompleksi, dhe me nje izolim shume te mire akustik.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 205
Madhesia: 52.5 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019