devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 91 m² 77.500 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banimi me orientim lindie, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko.
  Kompleksit i eshte dhene shume rendesi tek ambientet e perbashketa dhe gjelberimit, si planimetri shume te rregullta dhe me orientime shume te deshiruara per banim. I konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane.
  Apartamenti disponon siperfaqe totale: 91 m2. Apartamenti ka 1 sallon, 2 dhomi gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet teper cilesore si: aplikimi i fasades se ventiluar dhe vetratat termike, lejojne hyrjen e diellit dhe ajrit se bashku me pamjen e bukur qe ofron kompleksi, dhe me nje izolim shume te mire akustik.
  Vetem 10 minuta larg Qendres, 15 minuta larg Liqenit Artificial dhe 30 minuta larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355 4 222 6005
  +355686511111
  realestate@immoalbania.com
  Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 199
Madhesia: 52.6 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019