devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK 163 m² 228.802 Euro (Sami Frashri)

  Zona/Rruga : Sami Frashri

  Shitet apartament 3+1 i pozicionuar tek Rruga Sami Frashri.
  Ambjenti ka njė sipėrfaqe prej 163.43 m2 ku 133.3 eshte siperfaqe e brendshmem dhe 30.13 siperfaqe e perbaashket, ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim.
  Disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualet, ballkoni, kubaturė e rregullt, pozicion i favorshėm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 172
Madhesia: 33.3 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019