devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1 Katshe Kati 0, 220 m² 60.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet shtepi private Rruga Helmarina, Yzberisht, siperfaqe trualli 220 m2 dhe ndertimi 110 m2.
  Organizohet ne 1 sallon, 1 guzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete vend parkimi.
  Zona ne te cilen ndodhet shtepia eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme si shkolla, qendra shendetesore, 10 min larg qendres se Tiranes, 5 min larg Pazarit te ri dhe 20 min larg Liqenit Artificial. Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-24 at 18.54.54 (1).jpg
S: 373
Madhesia: 50.1 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019