devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1 Kati 0, 42 m² 80.000 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė Bllok te Kinema Agimi.
  Informacion mbi apartamentin: kati 0, sipėrfaqja e apartamentit 42 m2 , me hipotekė.
  Apartamenti ėshtė i mobiluar dhe disponon: salloni ndenjes dhe dhoma e gjumit, tualeti, pallat ekzistues, zonė e preferuar pėr banim por edhe per investim, ofron akses nė rrugėt kryesore.  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-24 at 15.18.16.jpg
S: 180
Madhesia: 49.9 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019