devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 99 m² 60.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit.
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, disponon nje siperfaqe prej 99 m2.
  Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.
  Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e preferuar per banim pasi ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
  Ndodhet 20 min larg qendres se Tiranes dhe 30 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.


  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 210
Madhesia: 30.6 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019