devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 78 m² 47.000 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet apartament 1+1 ne katin e 5 banim te nje pallati te ri i pajisur me ashensor tek rruga Mikel Maruli ne znen e Unazes se Re.
  Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 dhe eshte i organizuar nga 1 sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, me kontrat porosie.
  Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje ku gjate gjithe dites kemi diell dhe drite natyrale.
  Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitet te shumta.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.
  Ēmimi:€ 47.000

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-23 at 18.30.17.jpg
S: 113
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-23 at 18.30.18.jpg
S: 85
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-23 at 18.30.16.jpg
S: 87
Madhesia: 34.3 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019