devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 53 m² 44.000 Euro (Rruga Besim Alla)

  Zona/Rruga : Rruga Besim Alla

  Shitet apartament 1+1 ne katin e 8 banim te nje pallati te ri i pajisur me ashensor tek rruga Thoma Koxhaj tek KMY.
  Apartamenti ka siperfaqe 53 m2 dhe eshte i organizuar nga 1 sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, me hipoteke.
  Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje ku gjate gjithe dites kemi diell dhe drite natyrale.
  Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitet te shumta.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.00.57.jpg
S: 333
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.00.57 (1).jpg
S: 239
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.00.55.jpg
S: 244
Madhesia: 44.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-24 at 13.00.54 (2).jpg
S: 237
Madhesia: 23.5 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019