kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet Biēiklete, model E-BIKE BOTTECCHIA MOB-e elektrike me marsha, Cmimi 2'200euro, diskutushem. Tirane

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet: Biēilkete Elektrike, e sapo ardhur nga Italia, ne gjendja mjaft te mire dhe e perdorshme ne ēdo lloje terreni:

  -Modeli: - BOTTECCHIA MOB-e elektrike me bateri.
  - Me sistem marshash dhe me shpjetesi deri ne 100km/ore.
  - Me sistem frenash te sigurta,
  - Kaportonat tė rinje
  -
  -
  Cmimi i shitjes: Shitet me 2200 euro, i diskutushem.
  Per me shume informacion dhe mundesi kontakti na telefononi
  ne Cel:
  0682008002  Cel. : 0682008002
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190420-WA0014.jpg
S: 59
Madhesia: 39.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190420-WA0006.jpg
S: 52
Madhesia: 35.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2000euro elektrike, v 40km.jpg
S: 160
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190420-WA0015.jpg
S: 48
Madhesia: 48.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190420-WA0016.jpg
S: 47
Madhesia: 56.4 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu